Beyaz eşya ve elektronik ev aletleri her evin zorunlu ihtiyacıdır. Yani beyaz eşya kullanımı hiçbir zaman bitmek bilmeyecek bir sektördür. Bu eşyaların kullanılması da nadir de olsa arızalanmasını ya da onarılmasını beraberinde getirecektir. Firmamızın görevi ise Bursa genelinde Bosch beyaz eşya servisi hizmetleri vermektedir. Beyaz eşyaları onarmak ve tamirat işlemlerini gerçekleştirmektir.

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde bulunan şirketimiz her türlü tamirat bakım ve onarım işlemlerini yapacağını bilmenizi isteriz. Osmangazi merkezli olmasının yanı sıra Bursa ilinin sınırları içerisinde kalan her ilçesine hizmet vermektedir.

Öncelerde sadece Osmangazi merkezde hizmet veren firmamızın kalifiyeli elemanlarının sayısının bir hayli fazla sayıda olması ve beyaz eşyada onarılması gereken problemleri onarmak için yeterli eleman olmaması nedeniyle firmamız diğer ilçelere de tamirat bakım ve onarım işleri için hizmet vermeye başlamıştır.

Osmangazi Bosch servis hizmetleri için bizi tercih ediyor;

Sizde buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer beyaz eşyalarınızın tamir işlerini bizim firmamıza yaptırabilirsiniz. Firmamız son derece makul ücretler karşılığında Bosch servis hizmetleri sunar ve beyaz eşyanızın tamirat bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Bosch Servisi Bursa’da Bosch marka olan beyaz eşyalarınızın itinayla tamiratını sağlar. Ayrıca dilerseniz bozulmayan beyaz eşyanıza dahi bakım ve onarım yaptırabilirsiniz. Bunu yaptığınız takdirde beyaz eşyanızın ömrünü uzatmış olursunuz ve bozulduktan sonra vereceğiniz ücretin çok daha azına sorunu daha baş göstermeden çözebilirsiniz.

Ancak ürününüz bozulduktan sonra tamir olması daha zorlu bir hal alabilir. Gene de firmamız ile iletişime geçerseniz bozulan beyaz eşyayı son derece düzgün bir şekilde bakım ve onarım işlemini yaparak sizleri mağdur etmeyeceklerdir.

Ayrıca beyaz eşyanızın çok büyük bir sorunu olmadığı takdirde evinizde tamir ederek sizi daha fazla masraftan kurtaracaklardır. Firmamızın müşterilerine verdiği değeri vermiş olduğumuz hizmetlerimizden anlamanız mümkündür. Sizde beyaz eşya bakım onarım ve tamirat işlemlerinizi bizim şubemize verebilirsiniz.