Nilüfer Bosch servisi miz hizmete girmiş olup her türlü beyaz eşya bakım onarım ve tamirat işleriniz özenle ve titizlikle yapılır. Firmamızın birçok ilçede şubesinin olmasının yanı sıra artan talebe yetişememesi dolayısıyla bir şubesi de Nilüfer ilçesinde bulunmaktadır.

Şirket bünyemizde yer alan ve alanında uzman Bosch teknik servis personelimiz sayesinde adından sıkça söz ettirmeye başlayan firmamızı tercih edenlerin sayısı ise günden güne artmaktadır. Bunun nedeni ise beyaz eşyalarının tamiratını bakım ya da onarımını bizim firmamıza veren kişilerin bizden hiçbir şekilde şikâyet etmemeleri ve son derece memnun kalmamalarıdır.

Bosch servisi arayışında güven veriyor, kusursuz hizmet sunuyoruz…

Bütün müşterilerimiz bizim için referanstır ve dilerseniz sitemizi ziyaret ederek yapılan yorumlardan da ne kadar güvenilir biz firma olduğumuza karar verebilirsiniz. Bursa Nilüfer Bosch servisi nin tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise elemanlarımızın işini son derece iyi yapması ve beyaz eşyalarınızı en kısa sürede tamir etmeleridir.

Aynı gün servis hizmetleri sunuyoruz;

Diğer firmalara başvurduğunuzda hemen sizi ziyaret etmezler ya da ileri tarihli bir gün verebilirler. Bu ileri tarihli gün bir iki gün sonrası da olsa beyaz eşya evin zaruri ihtiyaçlarından biridir ve ev hanımları için bir iki günlük süre son derece uzundur.

Bizim firmamız kesinlikle böyle bir zaman aşımı yapmayacaktır ve talep ettiğiniz andan itibaren derhal sizin talebinizi yerine getirecektir. Sizde beyaz eşya bakım onarım ve tamirat işlerinizi Nilüfer Bosch servisi şubemize yaptırırsanız hem düşük ücrete beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatmış olursunuz hem de kalitenin farkına varırsınız.

Tekrara düşmeyen servis hizmetleri;

Şirketimizin tamir etmiş olduğumuz ürünün tekrardan aksaması ya da sorun çıkarması mümkün değildir. Bunu söylememizdeki dayanak ise sizden önce işlerini yapmış olduğumuz hiçbir müşterimizin bize olumsuz anlamda geri dönüş yapmamış olmasıdır. Sizde firmamız ile çalışmak isterseniz internet adresimizde bulunan numaradan bize ulaşarak tamiratınızı yaptırabilirsiniz.