Keles Bosch Servisi

Keles Bosch Servisi

Keles Bosch Servisi Bursa bölgesinde hizmet veren firmamız uzun yıllardır bölgenin özellikle merkezi ilçeleri başta olmak üzere en ücra köşelerdeki bütün ilçelerine kombi, klima ve beyaz eşya teknik servisi hizmetini sunmaktadır. Firmamız Bosch olarak en iyi şekilde hizmet etmeyi en büyük amaçlarından biri haline getirerek sektörde devleşen ve kurumsal bir kimliğe sahip olan büyük bir organizasyon ağı olmayı hedeflemektedir. Ayrıca firmamız, klima ve kombi teknik servisi olarak montaj, bakım onarım, klima yer değiştirme, kombi tamiri ve parça değişimi gibi birçok teknik konuda hizmetlerini sürdürmektedir.

Keles Bosch Servis

Firmamız bünyesinde çalışan personeller işini severek yapan ve sektörün deneyimli bireyleri tarafından seçilerek bünyemize dahil olmuşlardır. Sizlere sunduğumuz hizmetler kapsamında Keles Bosch Servisi olarak en büyük önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin en iyi hale gelmesi için yıllardır durmadan çalışan ve sürekli yenilenen bir yapıya sahiptir.

Bursa Bosch Kombi, Klima ve Beyaz Eşya Bakım Onarım Servisi Bursa şehrinde hizmetlerimizi Bursa Bosch servisi adı altında yürüterek ciddi çalışmalara ve birçok evin ekipman tamirine katkıda bulundukça siz değerli tüketicilerinde bildiği üzere özellikle kış aylarında kombi ve klimaların mevsimsel şartlardan ötürü sürekli bakıma ihtiyacı vardır. Bu anlamda sektörde iyi bir teknik servis bulamayan birçok birey bizleri tercih etmiş ve doğru sonuçlar aldıkları için periyodik olarak her mevsim değişiminde yani 6 ayda bir kez klima kombi ve beyaz eşyalarının bakım ve onarımını bizlere yaptırmıştır.

Keles Bosch Kombi Servisi

Bu anlamda Bursa’nın bütün bölgelerinde uzun yıllardır hizmet veren firmamız sektöründe oldukça tecrübeli ve istikrarlı bir biçimde devam etmektedir. Bu anlamda bizleri tercih eden müşterilerimiz memnun kalmış ve birçok müşterimizle uzun yıllardır çalışmaya devam ediyoruz. Bu sayede firmamız hem maddi hem manevi anlamda halkın gücüyle büyük bir motivasyon ile işlerine devam ediyor.

Bursa’nın En Hızlı Teknik Servisi Firmamız sizlere en tecrübeli personelleri ile hizmetlerini sağlarken parçaların hızlı bir biçimde değişmesine ve sizlere en kısa sürede teslim edilmesini sağlıyorlar. Siz değerli müşterilerimizin firmamıza bildirdiği arıza kayıtlarına en hızlı şekilde cevap veriyor ve sizlere en hızlı şekilde personellerimizi göndererek sizlerin ekipmanlarınızın arızasını profesyonel ekiplerimiz tarafından çözerek sizlere geri gönderiyoruz. Firmamız Tekno kombi olarak sadece parça onarımı ve teknik servis hizmet vermemektedir.

Keles Bosch

Tüm bu hizmetler dışında parça satışı, kombi, klima, beyaz eşya ve birçok su teknolojisi ürünü satışını sunmaktadır. Ayrıca tamirciniz olarak sizlere en iyi şekilde hizmet veren firmamız sizlerden gelen arıza kayıtlarını inceleyip firmamız bünyesinde hizmet veren yüksek donanımlı teknisyen ve uzmanlarımız hasar tespiti yaparak sizlerin kombi ve klimaları ya da beyaz eşyalarına başta Bosch markası olmak üzere bütün markalara ait orijinal parçalar takarak sizlere ekipmanlarınızı teslim ediyor.

Keles Bosch Beyaz Eşya Servisi

Bursa Bosch teknik servisi çalışanlarımızın sizlere teslim ettiği cihazların onarım ve tamir garanti belgelerini sizlere verip ürünlerinizi garanti altına alarak bu cihazların sizlere en hızlı şekilde yetişmesini sağlamaktadırlar. Firmamız sizlere verdiği hizmetlerin hemen ertesinde ekipman ve tamir edilen cihazların tesliminde sizlere 1 yıla kadar onarım, bakım ve parça garantisi vermektedir. Bu süreç içerisinde cihazların herhangi bir arızası durumda firmamız sizlere ücretsiz servis ve onarım hizmeti sunuyor. Sizlere verdiğimiz hizmetlerden ötürü bizleri tercih ettiğiniz için siz değerli müşterilerimize büyük bir şevkle hizmet etmekten mutluluk duyarız ve sizlerin firmamızı tercih etmesi firmamızın çalışmalarındaki motivasyonunu arttırmaktadır. Firmamız sizlere birçok hizmet sağlayarak Keles Bosch Servisi adı altında çalışmalarına devam etmektedir.

Keles Bosch Buzdolabı Servisi

Müşteri Memnuniyeti ve Verdiğimiz Diğer Hizmetler Firmamız müşterilerine 7 gün 24 saat kesintisiz bir biçimde hizmet vermeyi en büyük prensiplerinden biri haline getirerek en dikkat ettiği husus ise müşteri memnuniyeti haline gelmiştir. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin garantisini ve uygun fiyatlara ve kaliteli olmasının garantisini veriyoruz. Firmamız Keles Bosch Servisi olarak sadece teknik servis işlevi görmez ayrıca Beyaz eşya, ısıtma sistemleri, su teknolojileri yenilenebilir enerji sistemleri ve kontrol ekipmanları, klima, kombi yanı sıra tüm bu sattığımız cihaz ve ekipmanların yedek parça satışını gerçekleştirmektedir. Firmamızın sizlere sunduğu bu eşsiz ve üstün hizmetlerden faydalanmak için internet sitemizi ziyaret edebilir ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın