Sizlere alanında uzman teknik servis ekipleri ile hizmet vermekte olan şirketimiz Bursa genelinde Bosch marka cihazların bakım ve onarım hizmetlerini sunmaktadır. Bursa kombi servisi ya da Bursa Klima servisi arayışı içinde olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz cihazlarınız için gerekli bakım ve onarımları sağlamakta ve sizlere yıllık olarak dönüş yapmaktadır. Cihazlarınızın bakım vakti geldiğinde size telefonla bilgi veriyor ve cihazlarınız için gerekli bakımların yapılmasını sağlıyoruz. Cihazlarınızda tamir işlemleri gerekiyor ise orijinal yedek parça ile gerekli değişimler sağlanıyor ve bir yıl boyunca garanti altına alınıyor.

Bugün birçok insan tarafından tercih edilmekte olan Bursa Bosch Servisi ile ilgili olarak şirketimiz sizlere çok kısa bir zaman dilimi içinde servis hizmetleri vermektedir.

Bursa’da Bosch servisi arayan bireyler neden bizi tercih ediyor biliyor musunuz?

Şirketimiz gelişmekte olan teknoloji ile paralel bir gelişme içinde faaliyetlerini sürdürüyor ve kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde sağlamaktadır. Cihazlarınızın bakım ve onarımlarının yapılmasını sağlayan teknik servis personelimiz önce iş güvenliği tedbirlerini alıyor ve bunun akabinde de sizlere tam müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına hizmetler sunuyor.

Vizyonumuz;

Doğaya, insanlara, kültürel değerlerimize, çevreye önem vermekte olan güçlü ve yeniliklere açık teknoloji ile paralel bir gelişim sağlayan akıl ve bilim ışığında evrensel ilkeler çerçevesinde kusursuz bir hizmet kalitesi sunmayı amaç edinmiş gelecek nesilleri kendi içimizde çekirdekten yetiştirmeyi amaç edinmiş bir şirketiz. Türkiye genelinde alanında uzman teknik servis ekiplerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz;

Şirket personelimiz, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve gelişmekte olan teknoloji ile paralel bir gelişme sürdüren şirket olabilmek adına hizmet kalitemizi daima en iyi seviyelere getirebilmeyi misyon edinmiş bulunuyoruz.