Petek temizliğinizi yaptırdınız mı?

Kış aylarının gelmesiyle beraber evlerde bir hazırlık baş gösterdi. Bunlardan birisi ise ısınma ihtiyacını karşılayacak olan peteklerin temizlenmesi işidir. Firmamız Bursa Petek Temizleme işini son derece titiz ve temiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Diğer firmalardan ayrılan yönümüz ise bu işi hem daha makul ücretlerde yapmamız hem de diğer firmalara göre çok daha kısa süre zarfı içerisinde petek temizleme işleminin yapılmasıdır.

Petekleriniz kışa hazır mı?

Kış başlamadan önce peteklerinizi temizletmezseniz bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz ancak bunların farkına varmanız mümkün değildir. Petek temizleme işlemi peteklerin iç kısmında yapıldığından sizin gözünüzün görmediğine gönlünüz katlanacaktır.

Ancak kış başlamadan önce petek temizliği yaptırmazsanız peteği pis olan borular odaya yeterli derecede ısı vermeyecek ve oda ısınmayacaktır ya da kısmen ısınacaktır. Evinizin bir odasının ısınırken diğer odanın ısınmamasının nedeni ise petek temizliği  yapılmadığına işarettir.

Daha az enerji ile daha iyi bir sıcaklık mümkün!

Oysa birçok birey bunu kaloriferlerin az yakıldığına bağlar. Kaloriferleri daha fazla yakarlar ve daha fazla fatura öderler ancak petek tıkalı olduğu için ne kadar yakarlarsa yaksınlar odaya daha fazla ısı girmesi gibi bir olanak yoktur. Sizde kış gelmeden önce petek temizliği işlerinizi bizim firmamıza yaptırmak isterseniz belirtmiş olduğumuz numaradan bizlere ulaşabilirsiniz. Petek temizleme işi uzun zaman almasa da yapılması gerekli bir iştir.

Ayrıca her odaya petek temizliği yaptıracak olan müşterilerimiz için özel indirimler yapılacak olup petekler ilk günkü haline gelene kadar temizlenecektir. Çünkü petek içinde en ufak bir tortu dahi kalsa kış aylarında kalorifer sürekli yanacağından o tortu büyür ve daha kış ayları bitmeden peteğinizin randımanı tekrardan düşmeye başlar. Sizde bu zahmetlere katlanmadan petek temizleme işlerinizi bize verin ve biz peteklerinizi temizlerken siz de kışın soğukluğunu sadece dışarıda hissedin evinizde hissetmeyin.