Bursa Bosch Kombi Servisi

Firmamız kombi bakım ve tamirat işlemlerinizi yapmaya başlamıştır. Öncelerde sınırlı beyaz eşya tamiratı yapan firmamız artan talep doğrultusunda kombi tamirat işlemleri de yapmaya başlamıştır. Kombi doğalgaz ile çalışan ve kullanması basit olmasına karşın bozulduğunda çok zahmetli tamir edilen bir üründür. Bunun nedeni ise üzerinden doğalgaz borularının geçmesidir. Yani işinde kalifiyeli ve bilgili olmayan biri kombi tamiri yaparsa bu önüne geçilemeyen sorunlar doğurabilir. Aynı zamanda kombinize bakım da yaptırmanız sizin yararınıza olacak ve bu bakım onarım işlemi kombinizin ömrünü uzatarak daha fazla randıman almanızı sağlayacaktır.

Neden bizi tercih etmelisiniz;

  • Alanında uzman elemanlarımız sayesinde kombi arızanız anında onarılır
  • Köklü bir kuruluş olan firmamızın adını her yerde görmeniz mümkündür.
  • Kombi bakım ve onarım işlemleriniz itinayla yapılır
  • Firmamız son derece sistemli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Firmamızı tercih eden ve kombi bakım işlemlerini bizlere veren müşterilerimiz kesinlikle pişman olmamışlardır. Aynı zamanda bunun yanında ücretlerin de son derece uygun olduğunu söyleyerek bir dahaki beyaz eşya tamirat işlemlerinde bizi tercih edeceklerini söylemişlerdir. Dilerseniz bu yorumları kendi gözünüzle görmek için sitemizi ziyaret edebilir ve sitemizden numaramızı alarak bizzat kendiniz sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Tamir edilen ürüne firmamız tarafından 1 yıl garanti sunulmaktadır. Bunun nedeni ise firmamızın elemanlarının son derece titiz çalışmaları sonucu onarılan kombinizin bir daha arıza yapmayacağına güvenilmesindendir.

Kombinizi tamir ettikten sonra kombiniz tekrar aksar ya da bir sorun çıkartırsa bu garantimiz kapmasına girmektedir. Kombi yanlış kullanıldığında kötü sonuçlar doğurur. Bu yüzden kombi tamir bakım ve onarım işlerinizi güvenilir bir firmaya vererek kendinizi güvence altına almayı unutmayınız.

Alanında uzman teknik servis ekiplerimizden hemen hizmet almak isterseniz web sitemiz içeriğinde yer alan iletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşabilirsiniz.