Buzdolabı tamiratını son derece kolay ve ucuz yoldan yapan firmamızın çoğu yerde şubesinin olması da ne kadar güvenilir bir şube olduğumuzun göstergesidir. Yani firmamızın amacı para kazanmak değil sizlere hizmet vermektir.

Buzdolabı ise çok kolay bozulabilen ve tamiratı bazen zor olan bir ev gerecidir. Ev içinde zorunlu olması da tamiratının hemen yapılmasını zorunlu kılar. Yani buzdolabınız bozulursa onun hemen onarılması gerekmektedir birkaç gün dahi sizin için geç bir süredir. Bu süre kaybının farkında olan firmamızı aradığınız takdirde aynı gün içerisinde firmamız görevlileri vermiş olduğunuz adresi ziyaret ederek buzdolabınızı anında onaracaktır.

Buzdolabı arızalarına kesin çözüm bizde!

Buzdolabı belirli aralıklarla onarılması gerekmeyen bir üründür bunun içinde bozulduğunda parçaları çok pahalı fiyatlara satılmaktadır. Ancak bizim firmamız bu parçaları toptan aldığı için son derece düşük ücretlere sizlere sunacak ve bozulan parçayı eski parçayla değiştirecektir. Buzdolabınızda bozulan parça yerine kesinlikle ama kesinlikle yan sanayi ürünleri kullanılmaz.

Bunun nedeni ise firmamızın elemanlarının yan sanayi ürünlerinin zararları sayesinde bilinçlendirilmiş olmasıdır. Yan sanayi ürünü kullanılan bir buzdolabı o an için sorunu yok gibi görünse de ilerleyen zamanlarda tekrardan sorun çıkarmaya başlayacaktır ve size bir kere daha tamirat ücreti parça ücreti gibi sıkıntılar çıkaracaktır.

Garantili bakım onarım hizmetleri;

Şirketimizde tamamen orijinal ürünler kullanılır ve müşterilerimiz hiçbir şekilde mağdur edilmezler.  Yapılan hizmetler karşılığında sizlere bir yıl boyunca yedek parça garantisi sunulmaktadır. Sizde buzdolabı ve diğer beyaz eşya tamirat işlemlerinizi bizim firmamızı yaptırmak istiyorsanız bize internet sitemizde yer alan telefon numaramızdan ulaşarak buzdolabınızın tamiratının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Her türlü buzdolabı tamiratı bakımı onarımı ve incelemesi itinayla yapılır. Sizlere alanında uzman teknik servis ekiplerimiz ile birlikte hizmet veriyor ve çok kısa bir zaman dilimi içinde gerekli bakım ve onarım hizmetleri sunulmaktadır.