Bosch Bulaşık Makinesi ServisiBeyaz eşya tamiratı denine akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olan firmamız her türlü beyaz eşya tamiratınızı yapmaktadır. En çok bozulan ve en zaruri ihtiyaçlardan biri olan bulaşık makinesi son yıllarda hanımların gözdesi haline gelmiştir.

Öyle ki tamir edilmesi bir hayli zor olan bu makinelerin onarım ve bakım işlemlerini firmamız üstlenmiş bulunmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek dilerseniz sorunun ne olduğunu telefondan çözmemize yardımcı olabilir dilerseniz en yakın şubemizi ziyaret ederek form doldurarak bulaşık makinenizin tamiri için başvuru yapabilirsiniz.

Bosch bulaşık makinesi servis hizmeti almak isterseniz;

  • İlk olarak telefonda cihazınızın sorunun ne olduğu öğrenilir.
  • Sonrasında ise adresinizi alarak ne zaman müsait olduğunuz öğrenilir.
  • Bunun akabinde kararlaştırılan gün ve saatte ekibimiz sizi ziyaret eder.
  • Bulaşık makinesini yerinde gördükten sonra size bir teklif sunar.
  • Sunulan teklif kabul edilirse cihazınıza müdahale edilir.
  • Onay verdiğiniz takdirde aynı gün içerisinde bulaşık makineniz tamir edilir ve size sunulur.

Tüm bu işlemlerin hepsi aynı gün içerisinde yapılır. Elemanlarımı son derece hızlı bir şekilde bakım ve tamirat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bosch bulaşık makinesi servisi arayışı içinde olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz tamirat işlemi bittikten sonra sorunun ne olduğunu ve bundan sonraki kullanımlarınızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini elemanlarımız sizlere iletecektir.

Bosch bulaşık makinesi servisi servisi arayışı içinde olan bireyler tarafından tercih edilmekte olan şirketimiz sizlere kusursuz bir servis hizmeti vermektedir. Buzdolapları ev için son derece gerekli olduğundan bozulduktan en kısa süre içerisinde tamir edilmesi gerekir. Bunun bilincinde olan firmamız ekiplerine bu yönde bilgi vererek size en kısa sürede ulaşılmasını sağlayacaktır.