bosch

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Evinizde bulunan beyaz eşyaların alımı sırasında göstermiş olduğunuz hassasiyeti aynı şekilde bu ürünlerin kullanımı sırasında ve bakım zamanlarında da göstermek gerekir. Maliyetleri noktasında son derece pahalı olan bu ürünleri uzun süre kullanmak istersek yapmamız gereken ürünlerin düzenli olarak bakımlarının yapılmasıdır. Sizlerde eviniz ortamında bulunan Bosch beyaz eşyalarınızı uzun süre kullanmak isterseniz düzenli olarak bakım ve onarımlarını Bursa ilinde bulunan Bursa Bosch servisine yaptırabilirsiniz.

Firmamız her türlü Bosch beyaz eşyaların bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerini yürütmektedir. Yıllardır Bursa da vermiş olduğumuz teknik servis hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin teveccühünü kazanmışızdır.Bursa Bosch servisi olarak bizler uzman teknik personelimiz ile birlikte sizin tüm bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerini en kısa sürede gerek evinizde gerekse de büyük arızaların giderilmesi için atölyemizde gerçekleştirmekteyiz. Bizim ile irtibata geçebilmeniz için 0224 453 55 43 numaralı telefon aramanız yeterlidir. Telefonda görüşeceğiniz yetkili personelimizdir. Bu personelimiz sizin Bosch beyaz eşyalarınız ile ilgili gerekli talep ve isteklerinizi not etmektedir. Sizin adınıza açılan arıza tespit formu ile tüm istekleriniz kaydedilip size en yakın olan teknik personelimize ulaştırılır. Formu alan personelimiz sizin ile randevulaşarak evinize gelir ve talep formunda bulunan tüm işlemleri eviniz ortamında yapabilecek ise işlemlere başlar.

Bursa Bosch servisi olarak bizler talep formunuzda bulunmayan bir arıza ile karşılaşıldığı zaman teknik personelimiz tarafından bu durum size iletilir ve bakım veya parça değişimi için sizin onayınız alınır. Yapılan tüm işlemlerde firmamız 1 yıl hem parça hem de işçilik garantisi vermektedir. Böylece sizler bakım yaptırdığınız zaman hiç sorun yaşamadan 1 yıl boyunca ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Unutmayın! Sizin için değerli olan Bosch ürünleriniz bizim içinde değerlidir!

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.